Contact Dalyan Dive Dive Boat Dalyan Dive Photos Dive Sites Day Trip Dalyan Dive Homepage
Dalyan Dive Center Russian Language English Language Turkish Language
Ethos Dalyan Dive Center
Türkiye’nin doğal incilerinden Dalyan’da mükemmel dalış için, profesyonel, güvenilir ve dostça bir ortamda olmaya ne dersiniz? Tarihi ve doğa güzellikleri arasında çeşitli dalış bölgelerini bilgili ve deneyimli eğitmenlerimizle keşfedin. Dalış organizasyonlarımız, Dalyan’da ki dalış tatilinizi hafızalarınızdan silinmeyecek bir deneyime dönüştürmeyi hedefliyor. İster hiç dalmamış olun, ister sertifikalı bir dalgıç…

Tatilinizde, özel ihtiyaç ve istekleriniz ön planda tutularak memnuniyetinizi sağlamak sizin adınıza programlamak amacımızdır. İlgi alanlarınız doğrultusunda seçeceğiniz batık, duvar, amfora ve mağara dalışlarına katılmak veya dalış grubunuza özel bir program yapmak isterseniz Dalyan Dalış Merkezi olarak hizmetinizdeyiz.

Profesyonel ekibimizle sualtında kendinizi güvende hissetmenizi ve yeterli tecrübeyi ulaşmanızı sağlayabiliriz. Tatilinizi değişik aktivitelerle donatmak istiyorsanız bizi aramayı unutmayın.

Detaylar için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.


DALYAN’DA DALIŞ BİR AYRICALIKTIR

Dalyan, Türkiye’nin diğer dalış bölgeleriyle kıyaslandığında, daha bakir bir doğaya sahiptir. Resifler birçok bölgeye göre çok daha az tahribe uğramıştır ve sualtı yapısı çok sayıda türün yerleşip yaşamını sürdürmesine elverişlidir. Dalış merkezlerinin ortak tutumu olan “zıpkına karşı savaş” da Dalyan’daki sualtı zenginliğinin önemli sebeplerindendir.

Dalış noktalarımız, minik çıplak salyangozlardan orfozlara ve dev carettalara kadar birçok Akdeniz canlısına ev sahipliği yapar. Deniz kaplumbağası, yunus sıkça görülen canlılardır. Kendine özgü, sürprizlerle dolu, her sene değişebilen bir sualtı ekosistemi vardır. Her dalış yeni bir keşiftir. Ayrıca duvar, batık ve mağarasıyla da ünlü bir dalış bölgesidir.

Sorumluluğunu aldığımız dalıcılar için maksimum keyifli ve minimum riskli dalışlar organize etmektir. Dolayısıyla güvenlik en önemli ilkemiz olup, yedek ekipman, ilk yardım kiti, oksijen kiti ve acil durum planı tüm dalışlarda standarttır.

CMAS sisteminde eğitime yoğunlaşmakla birlikte, Türk Federasyonu TSSF ve SSI sistemlerinde de eğitim verir. Discover Scuba’dan Divemaster’a kadar geniş bir kurs yelpazesiyle hizmet verir.

Teknemiz, dalışı keyifli kılan en önemli etkenlerden Dalıcı sigortası ve tüm güvenlik ekipmanlarına sahiptir. Telsiz ve mobil telefonlar, Sahil Güvenlik ile anında iletişimi garantiler. (Oksijen sistemi, ilk yardım kiti…) Geniş dalış platformu ve konforlu güneşlenme alanları ile fonksiyoneldir. Deneyimli tekne personeli de sizi gerektiği gibi ağırlamakta üstüne düşeni yapacaktır.
mouseover to control direction of scrolling
click on the images above to view the websites

Interested in Turkey..? Check out the websites below which provide a whole wealth of information for travellers planning a holiday in Turkey
*/ ?>


© Copyright 2000- The Ethos Group in Partnership with Özalp Turism San. Tic. Ltd. Şti. - All Rights Reserved.